Jak jsem fotila akty

30. listopadu 2017 v 17:49 | Kim |  Ze života
Vžijte se do mé situace: Jsem poprvé v cizím bytě na kraji Prahy. Majitele bytu jsem poznala přesně před sedmi dny v Univerzitním klubu na sklence vína. Majitelem je fotograf. A tenhle fotograf mi právě podává župan se slovy: "Svlékni si i spodní prádlo!" Možná někomu z Vás přijdu jako úplný magor, že do toho jdu a někdo z Vás si říká: "Ta je ale odvážná", ale musím přiznat, že i já jsem v hlavě měla jedinou myšlenku: "ZDRHEJ!" Ale neutekla jsem. Svůj lajf se snažím žít stylem, že žijeme len raz, ale co si budeme povídat, v tu chvíli jsem měla vážně nahnáno. Zhluboka jsem se nadechla a vypadlo ze mě: "Nebyla by sklenka vína?" Ale spíš jsem měla na mysli celou láhev. A právě takový zmatek mi koloval v hlavě, když jsem fotila akty...
(Jedna z prvních fotek, takže vám neukážu můj nervózní výraz...)

Nejspíš si říkáte, jak jsem se k tomu vůbec dostala.. To bylo takhle: Jeden úterní večer jsem měla sraz se Scarlett, plánovaly jsme jen posedět a popít víno. Ta si ale myslela, že se dokáže rozdvojit a být na dvou místech naráz, protože si domluvila sraz s dalšími lidmi a došlo jí to, až když jsem jí zavolala se slovy "Kde sakra vězíš?!" Vyděšená Scarlettzačala improvizovat, jako že to má všechno na háku jako obvykle a navrhla, že se všichni sejdeme na céčku (nášoblíbený Univerzitní klub) a dáme víno. Měla jsem sto chutí jí říct ať už si to někam píše, protože nezodpovědnost je její druhý jméno (asi jí k Vánocům pořídím diář). No co si budeme povídat, netěšila jsem se! Představovala jsem si dámskou jízdu,potom případně nějaký ten tanec na "kruháči" a neměla jsem chuť se seznamovat s dalšími lidmi, ale nakonec jsem šla..


Nově poznanými lidmi jsem byla mile překvapena. Ale nejvíc mě zarazilo, když nově poznaný kluk vytáhl zrcadlovku za 120 táců a začal fotit všechny u stolu. Když zamířil objektiv na mě, zakryla jsem si obličej s tím, že nejsem fotogenická. Na to mi jen odpověděl: "Já to z tebe dostanu". Slovo dalo slovo a celý zbytek večera se věnoval jenom mně. Byla jsem nadšená z jeho schopností a v hlavě se mi začal tvořit nápad na dokonalý dárek k Vánocům. Z počátku to měl být "obyčejný" kalendář, potom jsem si řekla, že by ty fotky mohly být trochu víc sexy a ani nevím jak a vyklubaly se z toho akty.
S tímto nápadem jsem se svěřila Scarlett, která se nabídla, že bude moje podpora při focení a v krizové situaci mě vytáhne na cigáro.. (ten den jsme vykouřily asi 3 kila).
Když se na to podívám zpětně, zjišťuju, že ty první fotky jsou úplně nejhorší. Možná je to tím, že jsem se bála, styděla a nebyla jsem dostatečně opilá. Ale po čtyřech hodinách boje Kim kontra objektiv a vychlazené Pálavě, už to bylo o něčem jiném. Župan letěl dolů a já jsem dokonce sama pózovala. Cítila jsem se jako profesionální Topmodelka od VictoriaSecret.
Závěrem bych řekla, že focení aktů asi nebude pro každého. Jak role modelky, tak i role fotografa není jednoduchá. Chce to hodně trpělivosti, dobrých nápadů, inspirace a hlavně času. Teď jsem za to ráda, že jsem překročila své limity a svou komfortní zónu a dokázala se svléknout před cizím člověkem. Dodalo mi to sebevědomí a i trochu nadhledu, ale hlavně mám ten nejlepší možný dárek, který si myslím, že by chtěl dostat každý muž.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marči Marči | Web | 30. listopadu 2017 v 17:57 | Reagovat

Klobúk dolu za odvahu 😊 👍

2 Gothic Soul Gothic Soul | Web | 1. prosince 2017 v 15:39 | Reagovat

No já je měla taky nafotit, ale bála jsem se ho, že mi ublíží

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama