Jak se nikdo z nás nedočkal Sexu ve městě

6. prosince 2017 v 22:14 | Kimberly |  Ze života
Začalo to jako obvykle, nevinně. S mou kamarádkou Luxy, jsme jely do Palladium na malé nákupy. Tak jako vždy jsme se posilnily Strongbowem a namířily jsme si to rovnou do Tally Weijl. Po dvou hodinách (když už naše peněženky brečely) jsme si řekly, že by to pro dnešek mohlo stačit. Rozhodly jsme, že ještě předtím než pojedeme na kolej, zastavíme se v Albertu pro něco k véče.

Začala jsem si dělat srandu a prohlásila jsem: "Hej Luxy, nechceš někoho sbalit? Docela bych si dala sushi." Zasmály jsme se a šly jsme si koupit housku za 2,50,- a salám (takhle to dopadá pokaždé… rozšoupneme se a pak nám nezbývá nic jiného, než se tímto způsobem stravovat celý zbytek týdne). Když už jsme byly v tom Albertu, rozhodla jsem se koupit griotku a večer si jí dát s horkou vodou a citrónem a koukat při tom na Sex ve městě.

Plán to byl dokonalý. Když jsem stála tu šíleně dlouhou frontu u pokladny, v duchu jsem si říkala: "Bože, jak tady můžou zaměstnávat takový zpomalený smrkáče?! Bylo už tomu cucákovi vůbec 15?"
"Je nemožnej," dodala Luxy, jako by mi četla myšlenky. Když na mě přišla řada, zrzavej kluk s čelem plným akné (vypadal trochu jako ten malej klučina z reklamy na kečup) si řekl o peníze za Cosmopolitan a jídlo, a když jsem dodala: "Chtěla bych ještě zlatý Marlbora a griotku, prosím", ten prcek se mě zeptal, jestli mi bylo 18. V tu chvíli jsem vybuchla smíchy jako puberťačka a odpověděla: "A tobě bylo?" Hned na to jsem vítězoslavně vytáhla občanku a pobavila tím pána, který stál za námi (nevím, co to do mě vjelo, obvykle se snažím chovat normálně).


Když už jsme měly namířeno do metra a chtěly jsme jet domů, navrhla jsem, že bychom si mohly jít ještě zapálit, a právě to byla ta osudová chyba.

Představte si situaci: stojíme před hotelem Kings Court na náměstí Republiky, kouříme a najednou z hotelu vychází Korejec
. Jde přímo za námi a anglicky se nás ptá, jestli se necháme pozvat na drink. Mile nás to překvapilo, tak jsme si řekly proč vlastně ne. Vevnitř seděl jeho kamarád, taky Korejec. Budeme jim říkat Kim I a Kim II. S pánama se povídalo velmi příjemně. Oni mluvili, my jsme se jen usmívaly a přitakávaly. Po druhým daiquiri, Kim II navrhl, že bychom mohli jít do Hiltonu, protože tam má pokoj. (Kim I se bohužel musel ubytovat v Kingsu protože v Hiltonu už bylo plno, ach ten chudáček…) Moc jsme nevěděly, co máme čekat, ale slíbili nám, že si tam dáme jen drink a půjdeme někam do clubu.

Takže jsme šli... V Hiltonu jsme vyjeli výtahem do osmého patra a zamířili do "salónku" na drink. Chtěly jsme Margaritu, ale tu bohužel neměli, a tak Kim I navrhl, že nám namíchá specialitu. Přinesl nám něco, co vypadalo jako multivitamín. Ochutnala jsem a měla jsem co dělat, abych to nevyplivla na ten jejich luxusní koberec... Byl to džus s havanou, vodkou a bacardi ve sklenici ozdobené solí. Servírce neušly naše výrazy (vážně se to nedalo pít), a tak navrhla, že přinese šampaňské. Musím říct, že jsem jí vděčná za záchranu.


Po třech sklenkách jsme se rozhodli, že půjdeme do Duplexu. Po cestě jsme ale dostali hlad, a tak Kim I navrhl, že zajdeme do restaurace. Já jsem chtěla na sushi, ale vzhledem k tomu, že Luxy sushi nejí a Kim I byl přímo uchvácen kouzlem osobnosti mé kamarádky. Šli jsme tam, kam chtěla ona. Musím ale přiznat, že Luxy má naštěstí vkus, protože jsme skončili v Černé Madoně u Staromáku. Tam padly dvě láhve bílého a, co si budeme povídat, jídlo tam mají vážně skvělé. Já jsem si dala rissoto s tygřími krevetami a bylinkovou omáčkou, Luxy salát s kuřecím masem (opět jen proto, aby nevypadala jako žrout) a Kimové si objednali nějaké těstoviny. Dopadlo to tak, že si Kim I vyměnil své těstoviny s Luxy, která se tím salátem jen prohrabovala a koukala mu do talíře (to je prostě celá ona!).

Trochu mě vyvedlo z míry, když mě číšník oslovil: "Je na Vás vidět, že máte ráda mořské plody" a potom na mě koketně zamrkal. Co to sakra mělo znamenat?
Když jsme dojedli a Kim I číšníkovi nechal pěkně tučné dýško, rozhodli jsme se, že půjdeme do Duplexu. Když jsme tam dorazili, zjistili jsme, že už je jedenáct večer a v Duplexu zavírají. A tak Kimové navrhli, že bychom mohli jít do podniku hned vedle.

Ve dveřích clubu totiž tancovala polonahá rajda na dvaceti centimetrových podpatcích a lákala muže dovnitř. Evidentně to zabralo. Ano, tušíte dobře, šli jsme do Strip Clubu Hot Peppers. Já a Luxy jsme byly tak nalitý, že nám bylo jedno, do jakého lokálu to vlastně zapadneme. Nepřekvapily nás ani "slečny" tancující nahoře bez. Do clubu se scházelo po nekonečně dlouhých schodech a úplně dole u vchodu stál vyhazovač a kontroloval kabelky. V tu chvíli jsem téměř vystřízlivěla a polil mě horký pot. Uvědomila jsem si, že mám v mé černé Guessce ten zatracený Božkov z Alberta. V obavách, že za pár sekund přijde trapas století, jsem to řekla Luxy.

"Hej, ty vole Luxy, prober se! Co mám do prdele dělat?" A ta blbka se jenom smála. Tím mě pravděpodobně zachránila, protože vyhazovač do mé kabelky jen tak letmo nahlédl (láhev jsem nacpala úplně na dno a naštěstí si jí nevšiml), ale kabelku vysmáté Luxy prohraboval horem dolem. Vypadalo to, jako když policejní ovčák hledá drogy. (I to jsme si na koleji zažili.)

Když jsme se konečně usadili, měly jsme s Luxy vážně dost a objednaly si jen vodu. Kimové si poručili pivo Corona Extra a dohromady za dvě minerálky a za dvě piva platil 650,-… Prostě darda jak svině. A tohle kolečko jsme si dali tři krát. Kim I, který celý večer tvrdil, že nekouří, navrhl, že bychom mohli jít na cigaretu. Myslím si, že to udělal proto, abychom si nedaly další minerálku…

A teď přijde asi ta největší kuriozita. Kima I napadlo, že bychom mohli jít k němu na hotel. Luxy to pochopila, a tak vyblekotala: "Kimberly, vytáhni z něj nějaký prachy… aspoň pět táců! Přece to nebude mít jen tak zadara..." No a já zmatená jsem mu teda dle přání přeložila, že Luxy za to chce "fajv tauznt" a Kim I na to odpověděl, že jedině za obě, že mám jít taky!"

Samozřejmě jsem hned řekla, že ne. Zaprvé proto, že jsem měla (a pořád mám) přítele, druhá věc, byli to Korejci. Ne že bych byla xenofobní rasistka, ale prostě mě tyhle typy nepřitahujou. A za třetí jsem to s nimi nemyslela nijak vážně, od začátku to pro mě byla nevinná zábava bez happy endu.
Každopádně to dopadlo tak, že rozčílená a na šrot opilá Luxy mu anglicky vpálila: "Tak dneska budeš spát sám, chlapečku." Chytla mě za ruku a odtáhla do metra. Naskočily jsme na poslední metro a Kimové zůstali stát před Strip Clubem a civěli jeden na druhého.

Místo poklidného večera v posteli s griotkou a Sexem ve městě, jsem dostala drinky tekoucí proudem v tom nejluxusnějším hotelu v Praze, výbornou večeři a tři minerálky ve Strip Clubu. A smutní Kimové se taky nedočkali svého sexu ve městě… Pro pražskou Kimberly to bylo typické pondělí, nic extra… Docela jsem se bavila a prohlídka v Hot Peppers byla poučná. A jak říká Scarlett, v případě, že by mě náhodou vylili z Vejšky, už aspoň vím, kde si seženu brigádu. (Prsa na to prej mám.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama