Láska vyrytá inkoustem do kůže

13. února 2018 v 23:21 | Kimberly |  Ze života
Bylo mi čerstvě osmnáct. Byla jsem poblázněná do jednoho kluka, Patrika. Byl to takový typický fuckboy. Střídal jednu holku za druhou, na žádnou nebral ohledy a lámal srdce na potkání. Holky po něm slintaly a otáčely se za ním na ulici a on si to náramně užíval. Nechtěl se vázat, nechtěl žádný vážný vztah. Každá holka to o něm věděla, že je děvkař. S každou sexy kočkou se jen vyspal a potom už nezavolal. Ale každá tajně doufala, že zrovna ona bude ta výjimečná do který se zamiluje a on už nebude chtít žádnou jinou. Mezi ty holky jsem patřila i já. A právě kvůli němu jsem se nechala potetovat.Bylo to takhle… Patrika jsem poznala v noci na pouťi. Přijela jsem tam s kámoškama a vzhledem k tomu, že jsme po cestě stihly vypít tři láhve Avanti, byly jsme pěkně zlískaný. Když jsme dorazily na pouť, náš kamarád nás seznámil s ostatními… Hned jsem si všimla toho blonďáka s modrýma očima a té jeho kérky na předloktí. Připadalo mi to tak zatraceně sexy… Ano, byl to TEN Patrik. A co na té pouti vlastně dělal? Byl to světský, no prostě kolotočář. Nevím, jestli znáte tyhle ty typy, ale jsou to kluci, kteří si o sobě myslí vážně hodně, jezdí bávem nebo meďákem a nosí Gucci hadry. Chovají se jako by jim patřil celý svět, přitom jim patří jenom malé městečko zábavy.Ještě tu noc, jsem se s ním vyspala. A chvíli na to jsem si říkala, jak jsem mohla být tak blbá, vždyť teď už se o mě nebude snažit ani zajímat. Na druhou stranu jsem se obhajovala, že jsem mu nemohla odolat, když byl tak sladkej. Ale hlavně to stálo za to!! Trochu rezignovaná a unavená, jsem poprosila kamaráda Frantu, aby mě odvezl domu.

Když jsme přijeli ke mně domu, poděkovala jsem a chtěla jsem vystoupit, ale on chtěl něco víc. Vyjel po mně. Věděl totiž, že doma nemám rodiče. Frantu jsem odbyla tím, že už je moc hodin a ráno vstávám, ale skutečnost byla jiná. V hlavě jsem měla Patrika.


Jen co jsem se osprchovala a lehla si do postele, zazvonil telefon. Byl to Patrik! Měla bych asi zmínit, že byly tři hodiny ráno, ale mně to bylo jedno. Byla jsem úplně v šoku z toho, že slyším jeho hlas. Zeptal se mě, kde jsem a proč jsem mu sakra utekla! Když jsem slyšela tuhle větu, byla jsem v sedmém nebi. Říkala jsem si: "Jemu na mně asi záleží!" Když jsem mu řekla, že jsem už doma, odpověděl, že za chvilku bude u mě, a hned na to dodal "a kde že vlastně bydlíš?" Ale není se čemu divit, znali jsme se přece teprve pár hodin…

A doopravdy přijel. Tu noc jsme si to ještě pár krát zopakovali a já jsem si připadala opravdu výjimečná. Jako Prada mezi Guesskama. Ráno mě políbil na rozloučenou a slíbil, že zavolá. Ptáte se, jestli zavolal? Ano. Ale až po dvou týdnech… Měla bych asi zmínit, že když jsem mu ještě ten den volala já, tak hovory ode mě nebral.
A tohle jeho chování mě dostalo do totálního šílenství a rozpaků. Když se mi dva krát, tři krát do měsíce ozval, bylo to nádherný, ale když jsem chtěla já, nikdy pro mě nebyl.

V té době jsem si řekla, že si nechám udělat tetování, abych ho tím zaujala. Říkala jsem si, že ho to třeba ohromí a bude se mnou chtít chodit. Dlouho jsem nečekala a ještě před dalším telefonátem od Patrika, kérka už byla na světě. Byl to nápis na žebrech: Femme Fatale.
Když si to vygooglujete, zjistíte, že to znamená: "osudová žena". Přitažlivá a svůdná bytost, schopná svým šarmem až nadpřirozeně okouzlit muže a podmanit si je.

Samozřejmě jsem si ho tou kérkou nezískala a nikdy jsme spolu nechodili. Celou tu dobu jsem pro něj byla Bejby, Kotě, Zlatko, Puso… ale nikdy ne LÁSKO. Evidentně takového fuckboye nejde jen tak změnit a dostat. Ale jestli se to některé z Vás povedlo a dostaly jste ho do vztahu, bez toho aniž by vás podváděl, klobouk dolů.

Až s odstupem času vidím, jak strašně naivní a hloupé to z mé strany bylo, ale jak se říká… "Láska je slepá." A ptáte se, jestli toho lituju? Popravdě, ne. Bude to znít možná divně, ale ráda na to vzpomínám, na ty naše horké letní večery plné vína, ujetá dobrodružství a aférky. Lituji jenom toho, že to já jsem netahala za nos jeho, ale on mě.

Od té doby mi přibyly další dvě kérky, které pro mě nemají nějaký speciální význam, ale souvisí zase s něčím jiným… Ale připomínají mi, kým jsem byla a proč jsem se pro to rozhodla a to je pěkné.
Mnoho lidí říká, že tetování ten význam mít MUSÍ, protože když nemá a je to pouze hezká ozdoba, po nějaké době toho budeme litovat. Ale je to opravdu tak? Je každý z nás stejný? Určitě ne.


Možná hodně z nás opakuje ty samé chyby (tím teď myslím kluky). Jsem si ale jistá, že nejenom já jsem si něčím takovým prošla… Každá z nás by si měla to své prožít na vlastní kůži. A popravdě, jsem si jistá, že když by mi tohle všechno v té době někdo řekl, co se stane… tak stejně bych se rozhodla po svém a ty dobré rady ostatních bych poslouchat nechtěla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slušná úchylačka Slušná úchylačka | E-mail | Web | 18. února 2018 v 12:49 | Reagovat

Měla jsem jednoho děvkaře. Když mu bylo 19, říkal mi, že jsem jeho devátá holka. Byla jsem o dva roky starší. Nevyspala jsem se s ním tedy hned. Byli jsme spolu pár měsíců. A ano, byla jsem tou šťastnou, kvůli které se změnil. A našel svoje štěstí. I když jsem se s ním pak rozešla, on už byl jiný. Prý jsem byla první člověk, kterýmu mohl důvěřovat. Aj děvkař potřebuje víc, a až objeví co, a že to v nějaké holce má, přejde ho potřeba je střídat.

2 stuprum stuprum | Web | 20. února 2018 v 18:23 | Reagovat

Tebe bych chtěl za ženu!

3 Saša Saša | Web | 20. února 2018 v 22:11 | Reagovat

Já jich mám pět 😁 a vyjma toho prvního všechny tak či onak souvisí s chlapem.

4 Míša Šislerová Míša Šislerová | E-mail | Web | 21. února 2018 v 14:31 | Reagovat

Tetování bych si ráda pořídila do budoucna, ale jak sama píšeš, chtěla bych aby pro mě mělo nějaký význam a to zatím žádný vzor nebo věta nemá :) a já jsem ti tohle nikdy (nebo zatím) neprožila a neplánuju s tím začít :D s přítelem jsme začali těsně před našema 15ctinama a teď nám bude 20 :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama