10 situací, které vás potkají na vysokoškolské párty

14. dubna 2018 v 10:22 | Scarlett |  Vejška
1. SLUŠNÁ HOLKA SE SUNDÁ - Slušná holka, co moc nepije, si tenhle večer řekne něco ve stylu "žijeme len raz" nebo "mladá jsem jenom jednou" a vy ji potkáte na záchodcích, jak do sebe láduje kouli, emko nebo rovnou lajnu kokainu… No a v kombinaci s alkoholem to je super zážitek, který si pak nepamatuje. Zato všem ostatním utkví v hlavě vzpomínka na sjetou holčinu, jak pobíhá po klubu a všem říká: "Měla jsem emko!"

2. NĚKDO VÁM BUDE NABÍZET DROGY - U nás je na to specialista nás kamarád Dámička. Zeptáš se ho jen: "Dámičko, jdeme na cigárko?" a on už vytahuje z tašky LSD… Hodně složitě mu pak musíme vysvětlovat, že drogy jsou pod naši úroveň.


3. V KABINCE POTKÁTE NADRŽENÝ PÁR - Ať už na dámách nebo na pánech, vždycky se najde pár, který se musí jít alespoň vykousnout do kabinky… My osobně doporučujeme ty pro invalidy, je tam víc místa a větší soukromí…

4. KLUK, KTERÉHO JSTE SI VYHLÍDLA, SE BAVÍ S JINÝMI - Co dodat, bude vás to srát celý večer, dokud nepřijde a nebude jen váš.

5. NĚKDO NA VÁS VYSOMRUJE CIGARETU. NEBO VY NA NĚKOM - Svůj k svému. My kuřáci si musíme pomáhat. A i když jste zvyklí na lehký práskací Philip Morrisky, v téhle situaci budete vděčni i za červené máčko, které vám vypálí plíce.

6. OBJEVÍ SE SKUPINKA STARŠÍCH CHLÁPKŮ, CO PŘIŠLI BALIT MLADÉ STUDENTKY - Jsou samozřejmě strašně na úrovni, pijou vodku se sodou a už od pohledu je vidět, kde jsou peníze. A co si budeme povídat, některé mladé studentky se rády nechají tahat na drinky.

7. NĚKDO SE PORVE - Nebo si aspoň budou vyhrožovat. A dost možná to bude kvůli vám. Protože alkohol je metla lidstva a můžete klidně předstírat lesbický vztah s nejlepší kamarádkou, některých individuí vás zbaví až namakaní a opití kamarádi.

8. BUDETE TVRDIT, JAK NEJPOZDĚJI VE DVĚ JDETE SPÁT, PROTOŽE ZÍTRA BRZO VSTÁVÁTE. - Nakonec dotáhnete na kolej v šest ráno a pravděpodobně jste tancovala v klubu i po tom, co už dávno dohrály písničky.

9. NAJDETE SI NOVÉ OPILECKÉ KAMARÁDY - Protože lidi na akcích jsou skvělí! Je to "pusa sem, pusa tam" a pak nějaký to: "Dáme panáka?" A pak už jen tancujete, je jedno jestli na parketu nebo na stole (i když je na něm bílý ubrus a vy jste předtím prošla blátem).

10. NĚJAKÝMU NEZNÁMÝMU CHUDÁKOVI NEBO NĚKOMU, KOHO ZNÁTE OD VIDĚNÍ, VYKLOPÍTE CELÝ SVŮJ TRAGICKÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH POČÍNAJE TÍM, JAK JSTE SE POČŮRÁVALI VE ŠKOLCE, A KONČE VAŠÍ SOUČASNOU ZOUFALOU MILOSTNOU SITUACÍ. - Těžko říct, kdo se druhý den po vystřízlivění cítí trapněji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 15. dubna 2018 v 8:27 | Reagovat

Týjo, to zní... děsivě. Ještě, že mě za celou vysokou nic takovýho nepotkalo :D

2 Saša Saša | Web | 28. května 2018 v 22:16 | Reagovat

Asi sem chodila na špatný vysokoškolský párty 😁 Jednou jsem na párty rvedila, že půjdu nejdýl o půlnoci domů...no a dostala jsem se tam někdy v osm ráno a usnula na záchodě při čůrání. Ale ta nebyla vysokoškolská

3 taborovky taborovky | E-mail | 8. září 2018 v 21:35 | Reagovat

Některé z těch bodů jsem zažila i na středoškolských párty :-D
Tou holkou co žije len raz byla kamoska - jednou za půl roku se odvazala a to pak stálo za to :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama