Květen 2018

Kašli na Crushe, sbal Philip Morrise

23. května 2018 v 15:28 | Scarlett |  Ze života
Ahoj!
Povím vám jeden starší příběh… Miluju Halloween! V Česku se bohužel neslaví tak, jako v Americe, ale stejně tu na konci října najdete hromadu akcí a večírků s halloweenskou tématikou. Všichni se nacpou do kostýmů a jdou se opít, jak krásně to zní…

Náš oblíbený univerzitní klub, který je známý pořádáním skvělých akcí, nezůstal ani tenhle rok pozadu a pojal Halloween ve velkém. Počet vstupenek byl omezený, pohráli si s výzdobou, čepovalo se pivo od nás z pivovaru (možná jsem se ještě nezmínila, ale pracuju v pivovaru), postavili další bary a dokonce objednali víc DJů a různé tanečníky a světelné show. Měla to být fakt pecka a cela naše grupa jsme se těšili jako malé děti.

Sehnali jsme si sexy a rafinované kostýmy, takže když jsme, jako jeden velký gang, nakráčeli do klubu, oči všech se stočily naším směrem. Co si budeme povídat, byla tam hromada krásných kluků, ale já čekala jen na jednoho. Tenhle Crush se mi líbil už delší dobu a chodil se mnou pít i v době, kdy měl holku. A tady na té párty byl relativně čerstvě single a toho se prostě muselo využít!