Inspirace

The End of the F***ing World

6. února 2018 v 19:41 | Scarlett
Jakožto seriáloholik přicházím s trochu netradičním článkem na tomhle blogu. Přece jenom už je konec zkouškového, většina si užívá poslední týden volna, než začne nový semestr. A pokud je u vás taky taková zima jako tady, není lepší aktivita, než zalést si pod peřinu a pustit si kvalitní seriál. O tomhle seriálu jsem četla na zahraničních webech už takový dva týdny zpátky a měla jsem v plánu ho zkouknout, ale nemohla jsem se k tomu dokopat. Všude byla miliarda skvělých hodnocení, ale já pochybovala, že se mi seriál bude líbit

Zvrat nastal minulou sobotu, kdy jsme seděli na plese u baru, a přišel kamarád. Možná spíš známej než kamarád, ale prostě kluk s naprosto dokonalým vkusem na filmy a seriály. Byl nakalenej, ale hned mě poznal a povídá: "Scarlett, až nebudu tak ožralej, tak ti napíšu a doporučím ti super seriál!"
Ušklíbla jsem se a zvedla jedno obočí: "The End of the F***ing World?" zkusila jsem si namátkou tipnout.
Klučina vykulil oči. "Jak to víš?" - "Jsem vědma!" A to mě donutilo se na seriál podívat…

Ale proč byste mu měli dát šanci i vy? Mám pro vás tři důvody:

ALKOHOLOVÉ HRY #1

8. prosince 2017 v 12:00 | Scarlett
Zdravím milé čtenáře,
dnes mám pro vás připravený článek, na který jsem se strašně těšila, až ho napíšu.

Miluju Alkoholové hry a jsem na ně expert! Vlastně umím víc picích her než her normálních, což je možná trochu ostuda. Každopádně, když se v úterý večer nudíte, taková pěkná hra k pivku se vždycky hodí a u kamarádů na kolejích skutečně sklízí úspěchy.

Proto vám sem budu přidávat články s jednotlivými hrami, ať máte inspiraci a můžete si během ponurých zimních večerů něco nového zahrát a pobavit se. Dnes jsem si pro vás připravila tři hry, které u nás v klubovně aktuálně nejvíc frčí. Snad to vysvětlím nějak smysluplně.

Hra: CHYŤ PRASE
Počet hráčů: 4 a více
Pomůcky: budete potřebovat dvě hrací kostky

Pravidla: Hráči si sednou do kroužku a dva, sedící proti sobě, si vezmou kostku (každý jednu). Na začátek je vhodné, aby mezi lidmi s kostkami seděl z každé strany alespoň jeden hráč bez kostky. Odstartuje se začátek hry a hráči s kostkou začnou házet. Hážou tolikrát za sebou, dokud jim nepadne jednička. Jakmile padne jednička, posouvají kostku hráčovi vedle (po směru hodinových ručiček). Jakmile se u jednoho člověka sejdou dvě kostky, chytil prase a musí pít.

Cíl hry: Hodit co nejrychleji jedničku, aby se kostka posunula dál. Když se u někoho sejdou obě kostky, prohrál.
Poznámka: Já osobně mám tuhle hru strašně ráda. Je vhodná na rozjezd, protože až tak často se u ní nepije. Dokonce je to trochu adrenalin, když už se k vám blíží druhá kostka a vy se zběsile snažíte hodit jedničku.

 
 

Reklama