Špatné rande

KAMILE DEBILE aneb chci být víc než tvoje děvka

27. listopadu 2017 v 17:32 | Scarlett
Sedím před otevřeným poznámkovým blokem a snažím se vymyslet článek. Vždycky si svoje myšlenky sepisuju na papír a pak až do elektronické podoby. Na papíru psané ručně se mi zdají skutečnější… Mám chuť psát, velkou chuť, ale věci, co mě napadají, jsou všechny stejně depresivní a na jedno brdo. Tohle má být pozitivní, takže nemůžu psát články jako sarkastická potvora. Možná bych potřebovala sklenku vína… Dřív jsem si k psaní článků otevřela lahvinku a šlo mi to vskutku od srdíčka. Ale víno už nepiju a je pondělí dopoledne, takže…

Mám tolik nápadů, o čem psát, ale netuším, kde začít. Chci vám povyprávět o mé práci, přátelích, o škole… ale nejvíc ze všeho (tak jako každá single holka) teď řeším vztahy. Takže budu psát o vztazích.
Na vztahy jsem špatná, hodně špatná. Vlastně neznám nikoho horšího ani nikoho, kdo by se mi alespoň přibližoval. Neumím vyjadřovat city a opětovat lásku a zamilovávám se do těch nejhorších typů. Jednu takovou příhodu mám teď za sebou a jen mě usvědčila v tom, že chlapi jsou prostě jiný živočišný druh a nejde jim vidět do hlavy.
 
 

Reklama